Главная » Статьи » С/к "Побудова кар'єри"

Практична робота №2. Письмове опитування: «Мій сенс у досягненні майбутнього професійного успіху».

Практична робота №2. Письмове опитування: «Мій сенс

у досягненні майбутнього професійного успіху».

Інструкція. Вам потрібно письмово відповісти на запитання «Мій сенс у досягненні майбутнього професійного успіху». Обсяг відповіді значення не має (але він не повинен бути меншим за 1 сторінку). Головне, щоб Ви писали про особистий сенс своєї праці (а не батьків, друзів, родичів тощо). Дозволяється наводити приклади з життя відомих людей, Ваших знайомих або родичів. Щоб полегшити завдання, пропонується ряд незавершених тверджень, які Ви можете самостійно закінчити і використати у своїй відповіді, а у таблиці — поняття, які можуть знадобитись Вам для відповіді.

 

Мій сенс у досягненні майбутнього професійного успіху

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Перелік незавершених тверджень:

Я збираюся…

Я бачу сенс своєї професійної праці в тому, щоб…

Для мене працювати на благо суспільства…

Я прагну…

Я можу досягти успіху в…

У мене відповідний вік для…

Задоволення від роботи для мене…

Я абсолютно переконаний, що я хочу…

Мій успіх пов’язаний…

Дотримуватись принципів релігії для мене…

У мене є те, що потрібно для…

Я знаю, що я буду…

Необхідність самореалізації для мене…

Я абсолютно впевнений…

Мені добре мати…

Мені добре бути…

Відчути себе «професіоналом» для мене…

У мене є природне прагнення…

Моє навчання або робота дозволяє мені…

Для мене зручно і вигідно…

У мене є здібності для…

Я мрію…

Мій професійний інтерес спрямований…

У мене достатньо сил і бажання…

Моє сьогоднішнє становище дозволяє…

Таблиця

Поняття, якими можна скористатись у відповіді

боротьба за життя

організація часу

взаємодія людей

види діяльності

діяльність суспільства

доля

погляд на життя

принципи

підхід до життя

призначення

життєва мета

провідна діяльність

життєва перспектива

програма

життєва подія

простір і час життя

життєва позиція

протягом життя

життєва стратегія

релігійні погляди

життєвий план

рівень життя

життєвий сценарій

розмірене життя

життєвий шлях

розуміння життя

життєві завдання

розуміння людей

життєві цінності

Самореалізація

життєдіяльність

світогляд

життя для ідеї

система координат

життя для інших

сімейні стосунки

життя для себе

спосіб поведінки

задоволення потреб

спрямованість життя

заняття

ставлення

захоплення

стиль поведінки

ініціатива і відповідальність

стиль спілкування

інтереси

стосунки з оточуючими

карма

типова поведінка

кодекс честі

усвідомлення себе

лінія життя

якість життя

облаштування життя

 

 

Висновок:

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Категория: С/к "Побудова кар'єри" | Добавил: SerVic (26.02.2016)
Просмотров: 819 | Комментарии: 4 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 4
avatar
1 nadiamalahova16 • 18:47, 03.03.2016
Залежно від того, як ставлюсь   я до своєї професії, люблю я  її чи ненавижу, залежить не тільки  моє здоров'я  психіки, а й кар'єрне зростання. Інакше кажучи, успіх. На  мій вибір професії  впливає досить багато чинників, починаючи від батьків, які визначають, на кого вчитимусь я  в університеті, й завершуючи друзями із запропонованим: «Вступай зі мною на економічний, будемо разом учитись...». Звідси й випливають мої умови ставлення  до свого фаху - позитивного або ж негативного.
По-перше потрібно стати фанатом. Захоплення своєю професією є першою ознакою того, що я зможу  підкорювати нові вершини, зростати як фахівець, стати незамінним професіоналом. Ентузіазм у ставленні до роботи може стати справжнім поштовхом до кар'єрного зростання. Більшість керівників цінують позитивне ставлення працівника до роботи і намагаються певним чином заохочувати старанних та ініціативних. Отже, знайти в собі стимул для оптимістичного ставлення до роботи - це перший крок до успішності.
По-друге знання-це сила.За що цінують справжнього фахівця? У першу чергу за його обізнаність у власній професії. 
По-третє планувати кар'єру.  Щоби досягти успіху, важливо не тільки поставити мету, а і спланувати етапи її досягнення. Отримати все й одразу неможливо, проте поступово долати сходинку за сходинкою - не так складно і, принаймні, реально.
avatar
На мій вибір професії впливає досить багато чинників,починаючи від батьків та заверщуючи друзями.Я хочу,щоб моя професія була не лише прибутковою,але й цікавою.Для вибору професії треба з самого початку все пропланувати, бути в певненим в тому,що ця професія зможе зробити тебе матеріально незалежною та зодоволеною у своєму виборі.Вибір професії це один з найважливіших виборів у нашому житті та шанс знайти своє покликання так що нехтувати цим не можна. :p
avatar
3 sashamoiseenko100320000 • 19:53, 03.03.2016
На вибір професії людини впливає багато чинників, наприклад: батьки, друзі, наші кумири або матеріальний дохід професії, літературні герої або навіть проста людина з вулиці. 
  Звідси й випливають думки ким нам стати, що краще обрати, і як досягти успіху? 
 Ось я бачу сенс своєї професійної праці в тому, щоб бути корисною для суспільства. Для мене працювати на благо суспільства - це задоволення, усвідомлення себе, бачити який внесок я можу зробити у життя інших. Я мрію стати великим дизайнером, або шеф поваром, я ще не вирішила, тому що у мене постійний потяг до усьго нового, цікавого, але точно знаю що хочу дарувати людям щастя. 
     Але щоб досягти успіху, важливо не тільки мати мету , зацікавленість і так далі, а і спланувати як усьго досягнути. Отримати все й одразу неможливо, проте можливл поступово долати сходинку за сходинкою до своєї реальної мети.
 

avatar
4 ninachrn • 14:43, 06.03.2016
Я вважаю, що професії людини впливає досить багато чинників: батьки, друзі, родичі. Але вони не повинні вирішувати все за тебе, так звичайно, ти можеш прислухатись до їх думки, але рішення ти повинен приймати сам.
Щоби досягти успіху, треба не лише ставити мету, а і спланувати етапи її досягнення.Звичайно,безліч прочитаних фахових книжок не допоможуть стати успішним професіоналом, якщо про ваші досягнення знатимете тільки ви самі.
Отже, треба робити правильний і обміркований вибір, тому що це один з найважливіших рішень у нашому житті.
avatar