Главная » Статьи » Підготовка до ЗНО » ЗНОвини

2 нововведення ЗНО 2015 року

Директор УЦОЯО Ігор Лікачук повідомив про нововведення до незалежного тестування цього року, які вже давно застосовуються в інших країнах з практикою оцінювання абітурієнтів методом зовнішнього тестування.

Нововведення стосуються індивідуального підходу до оцінювання абітурієнтів. Давайте розглянемо новини докладніше.

1. Введення дворівневої складності тестувань.

В 2015 році експериментальними предметами стануть математика та українська мова та література. З цих предметів будуть застосовані тести двох різних рівнів складності: «А» і «В».

Реформа зумовлена тими причинами, що вступники, які бажають стати, наприклад, інженерами, повинні мати серйознішу підготовку з математики ніж абітурієнти педагогічних напрямів підготовки.

Під час вступної кампанії 2015 року вищі навчальні закладисамостійно обиратимуть  складність Сертифікату ЗНО з української та математики, який вони вимагатимуть від своїх вступників.

Варто зазначити, що абітурієнти, які матимуть Сертифікати більшої складності («В»), зможуть подавати їх до напрямів підготовки, де потребується всього тільки Сертифікат «А» (меншої складності). А навпаки вже ніяк, тому треба буде визначатися відразу!

2. Система оцінювання ЗНО буде інакшою.

Раніше мінімальний прохідний бал Сертифікатів незалежного тестування з непрофільного предмету був 124 бали, з профільного цей бар’єр був ще більшим. Але Ігор Лікарчук вказав на те, що було абсурдним застосовувати однакові критерії відбору з усіх предметів. Яким тоді має бути вирішення?

З 2015 року результати Сертифікатів ЗНО будуть поділятися на дві категорії – «здав» або «не здав», у той час як межа цих категорія буде різнитися залежно від конкретного предмету.

Межа визначатиметься експертною комісією. Вона виокремить ту кількість мінімальну кількість правильних відповідей, яку має знати навіть «малопідготовлений» абітурієнт. Інакше його Сертифікат не буде дійсним.

Бажаємо, щоб нововведення зробили ваші результати кращими!

Джерело: http://znoclub.com/novyny/506-2-novovvedennya-zno-2015-roku.html

Категория: ЗНОвини | Добавил: SerVic (14.10.2014)
Просмотров: 441 | Теги: новини, ЗНО, нововведення | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar