[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Форум » Медіакультура особистості » 10 клас » Розвиток медіа та медіакультури » Розвиток медіа та медіакультури (Обгрунтуйте свої міркування з приводу одного з питань)
Розвиток медіа та медіакультури
SerVicДата: Вторник, 22.09.2015, 08:12 | Сообщение # 1
Лейтенант
Группа: Администраторы
Сообщений: 3
Репутация: 1000
Статус: Offline
1. В 60-ті роки минулого століття, коли телебачення стало домінуючим засобом масової комунікації, ректор Чіказького університету (США) з гіркою іронією заявив: «Я передбачаю той час, коли завдяки телебаченню люди не будуть уміти ні читати, ні писати і
вестимуть тваринне життя». Чи мав рацію пан ректор?
2. Певно, ти зрозумів, чому цифровий фотоапарат повністю витіснив плівковий. Так, нова технологія знімання значно простіша й зручніша, тобі не треба, зокрема, порпатися в затемненій кімнаті з проявниками та іншими хімікатами, гаяти час на просушування плівок та фотографій і т. ін. А чому нові засоби масової комунікації не витіснили старі? Наприклад, чому телебачення не замінило кіно і театр? Чому ти відриваєшся від домашнього телевізора і йдеш подивитися фільм у кінотеатрі?
3. У період розвитку телебачення (50–70-ті роки минулого століття) поширилися ідеї про те, що телевізор витіснить книгу і повністю її замінить. Були й супротивні ідеї. Нині дискусії поновилися, але вже з аргументами на користь книги. Яку позицію підтримуєш ти? Чи
вбачаєш переваги книги над іншими носіями інформації і в чому?
4. Чи збережуться в майбутньому сьогоднішні медіазасоби? Появу яких нових засобів ти передбачаєш? Обґрунтуй свої прогнози.
5. Якою буде медіакультура твоїх дітей, коли їм буде стільки років, скільки тобі тепер (що вони вмітимуть, як взаємодіятимуть з медіа і одне з одним), як ти це уявляєш? Що додасть до сьогоднішніх мас-медіа твоє покоління?
 
Форум » Медіакультура особистості » 10 клас » Розвиток медіа та медіакультури » Розвиток медіа та медіакультури (Обгрунтуйте свої міркування з приводу одного з питань)
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск: